Tanár is volt diák... a Medikus Héten - Prof. Dr. Mátyus László

Esemény időpontja:
2014. április 28. (hétfő) 17:00 - 18:30
Helyszín:
Pulzus kávézó (II. sz Markusovszky Kollégium földszintjén)

Kedves Szakkolisok!

Az ezévi Medikus Héten a Hallgatói Önkormányzattal együttműködve rendezzük meg a következő alkalmat a Tanár is volt diák... rendezvénysorozatban.

Április 28-án, hétfő este, nagy örömünkre Mátyus László professzor úr, az Általános Orvostudományi Kar dékánja, a Biofizikai és Sejtbiológiai Intézet Biomatematikai Tanszék vezetője lesz a vendégünk a Pulzus kávézóban.

Az eseményre bármely évfolyam hallgatóinak érdemes eljönni, hiszen a Tanár úrral már rögtön a tanulmányok első félévében találkozhattak a hallgatók, és már akkor, az előadáson hallhattak egy-két szórakoztató történetet tőle. Ezen az eseményen mi egy biofizika előadáshoz képest kevesebb tudományt, de annál több anekdotát tudunk ígérni!

Noha ez egy nyitott rendezvény, nem csak szakkollégistáknak,  a szakkollégiumi pontgyűjtésre itt is van lehetőségetek.

A ponszerzés módja: jelentkezni a honlapon lehet, a szokásos módon, a helyszínen írjátok alá a jelenléti ívek és gyertek, gyertek!

Várunk Mindenkit szeretettel!

Pontszám: